Ai intrebari? Vorbeste cu noi pe WhatsApp!
Husa Samsung Galaxy Note 9 Samsung Silicone Cover Black Huse Samsung Galaxy Note 9
Husa Samsung Galaxy Note 9 Samsung Silicone Cover Black Huse Samsung Galaxy Note 9

Husa Samsung Galaxy Note 9 Samsung Silicone Cover Black

EF-PN960TBEGWW
1 Reviews
89,20 RON
Husa Silicone Cover originala Samsung este perfect construita pentru telefonul dumneavoastra Samsung Galaxy Note 9, imbracand spatele si marginile acestuia intr-un silicon moale la atingere, care ofera o aderenta excelenta si protectie impotriva zgarieturilor, prafului si socurilor usoare.
Husa ofera acces usor la butoanele si porturile device-ului si nu adauga volum telefonului datorita design-ului simplu si slim.

Caracteristici:
- design slim
- matrial silicon durabil, moale la atingere
- carcasa nu aluneca din palma
- protectie impotriva zgarieturilor, prafului si socurilor usoare
- acces la porturile telefonului
- culoare Negru semi-transparent
- dedicat Samsung Galaxy Note 9 
1 Reviews

Isi merita fiecare banut
Am cumparat cam de 2 saptamani aceasta husa si pot sa spun ca sunt foarte multumit de investitie. Pe langa faptul ca este aspectoasa ,deja mi-a salvat telefonul atunci cand l-am scapat ,din neatentie pe jos.Recomand.
on
Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest site foloseste cookies. Navigand in continuare, va exprimati acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.